• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Tekirdağ Cam Balkon Fiyatı

Tekirdağ Cam Balkon Fiyatı

 • Güncel Cam Balkon Fiyatları

2021 ve 2022 Yılı Güncel Tekirdağ Cam Balkon Fiyatları


 • Tekirdag Cam balkon tutarını kendiniz belirlemek isteyebilirsiniz. Bu durumda lütfen fiyat listelerinin en altında bulunan yönergelere hep beraber dikkat edelim. Siz de basit bir şekilde kendi fiyatınızı tespit edebilirsiniz. 
 • 150 cm’den kısa olan ölçüler, 150 ye yuvarlanır.
 • Cam balkon ve alüminyum doğrama yapılacak alanı, en ve boylarını çarparak buluruz. Fiyat siteden tercih ettiğiniz ürünün m2 fiyatını tespit edebilirsiniz. Bulduğunuz m2 ile sıralama fiyatını çarpınız. Sabit alanların fiyatını da siteden tercih ettiğiniz cam balkon sisteminin m2 fiyatı ile çarpınız.
 • Balkon, ofis, kış bahçesi, büro, dükkan veya mekanda, alt ve üst birbirini tam olarak karşılamıyor olabilir. Böyle bir durumda kutu profil lüzumlu olacaktır. Kaç metre kutu profil gideceğini tespit edip, site fiyatı ile çarpınız.
 • Eğer cam balkon sisteminin oturacağı mermer ve beton zemin ile korkuluk arasında en minik şu demek oluyor ki minimum 6 cm’lik bir mesafe yok ise; kutu profil çalışması lüzumlu olabilmektedir. Bu durumda kaç metre kutu profil gideceğini hesaplayıp, site fiyatı ile çarpınız.
 • Eğer cam balkon sisteminden önce mermer uygulaması gerekli olacak ise; kaç metre mermer lüzumlu olduğunu köşeleri de göz önünde bulundurarak tespit ediniz. Ardından mermer site fiyatı ile bulduğunuz metrajı çarpınız.
 • İlave ikincil kilit talebiniz olur ise; site fiyatı ile kilit adedini çarpınız.
 • Oval balkonlarda metreyi balkonun şekline uydurarak ölçü almaya dikkat ediniz aksi takdirde yuvarlak olan balkonlarımızda sorun teşkil edicektir.
 • Eğer hepsinı yapmak istemiyorsanız  bildirim sayfamızı ziyaret ediniz. Bizlerden ücretsiz keşif ve uzman personelimizin teklif oluşturmasını talep edebilirsiniz.

 • Şeffaf cam, su sızdırmaz kasa(oluklu) doğal renk alüminyum: 1450TL 

 • Şeffaf cam, su sızdırmaz kasa(oluklu) renkli alüminyum profil: 1470TL

 • Şeffaf cam, su sızdırmaz kasa(oluklu) ahşap desen renk profil: 1480TL 

 • Renkli cam, su sızdırmaz kasa(oluklu) natürel renk profil: 1470TL

 • Renkli cam, su sızdırmaz kasa(oluklu) renkli alüminyum profil: 1470TL

 • Renkli cam, su sızdırmaz kasa(oluklu) ahşap renk alüminyum profil : 1480 TL

 • Tüm Cam Balkon Sistemimiz Su oluklu Alüminyum fitilli olacak şekilde fiyat verilmiştir.

 • Balkonlarınız ve iş yerleriniz soğuk hava koşullarında ve hatta yağmurlu havada bile ne soğuk alacak nede yağmur suyu sizi rahatınız dan edebilir.


Tekirdağ Cam Balkon


Yenilenen güncel trakyacamdekorasyon.com adresimizdeki Teklif al formundan fiyatlarınızı kendiniz belirlemek istemeniz en iyi seçenek olacaktır sizler için. Bu yenilenen durumda lütfen fiyat listelerimizin yazımızın altında bulunan yönergelerimize hep birlikte dikkat edelim. Sizlere sunmuş olduğumuz Teklif formundan basit bir şekilde kendi fiyatlarınızı tespit edebilirsiniz. 
Boyu 150 cm’den kısa olan ölçülerimiz, 150 cm ye yuvarlanır.
Cam balkon ve Trakya Cam Dekorasyon Alüminyum doğrama yapılacak alanı, en ve boylarını programımız çarparak bulur. Fiyatı siteden tercih ettiğiniz ürünün m2 fiyatını tespit edebilme imkanına sahipsiniz. Bulduğunuz m2 ile sıralama fiyatını çarpınız. Sabit alanların fiyatını da web sitemizden tercih ettiğiniz cam balkon sisteminin m2 fiyatı ile çarpınız.

Tekirdağ Süleymanpaşa Cam Balkon 


Neden balkonumda cam camlama sistemi tercih etmeliyim.
Yeni evimdeki yaşam alanlarımı ne şekilde değerlendire bilirim.
Dekorasyonunuzu yapar iken neylere dikkat etmeliyim. 
Cam Balkonumda renk seçimlerimi nasıl yapalabilirim.
 

Yukarıdaki bahsettiğimiz soruların cevabını sizlere öncelikli olmak şartıyla ilk ağızlardan almakta olduğumuz müşterilerimiz ile olan röportajlarımız sayesinde yanıtlayacağız ve ‘’sizlere yeni yaşam alanları en güzel nasıl yaratılır ın cevabını birlikte bulacağız. Bunlarla birlikte : haftanın, ayın hatta sizlere yılın trend renklerini ve dekorasyon fikirlerini elimizden geldiğince sizlere sunmaya çalışacağız ki sistemlerimiz evinizin balkonunda en güzel şekilde nasıl dekore edile bilir hep birlikte görelim.

Sistemin Kullanım Avantajları 


 1. Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunmanızı sağlarken maksimum ısı yalıtımı sağlar.
 2. Yüksek balkonlar ve mekan kapatmalar için uygundur.
 3. Katlanan kanatlar sayesinde temizlemesi çok kolaydır.
 4. Kanat çıkış apar-atının katlanır yapısı ile perde kullanımında sorun yaratmaz.
 5. Sessiz ve konforlu kullanım sağlayan tasarım.
 6. Evinizde ekstra mekanlar yaratmanızı sağlar, kullanım alanlarınızı genişletir.
 7. Uygulandığı yapının yalıtımı artırarak ısınma giderlerini azaltır, korozyonu azaltarak yapının ömrünü uzatır.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz.