• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ
  • info@trakyacamdekorasyon.com
  • Hakkımızda

    Bir Aile şirketi olarak 1986 yılında TEKİRDAĞ /ÇORLU kurulan Trakya CAM DEKORASYON sektöründe Yetkili ve Albert Genau Üretici Bayi olarak faaliyete başlamıştır.  Ofis Bölme Birlikte Cam sektöründeki ileri teknolojiyi kullanarak dünya standartlarında üretim yapan ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren bir kuruluş olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Trakya Cam Dekorasyon Tekirdağ’da alüminyum doğrama ve Ofis cam bölme imalatıyla başladığı serüvende bugün, 500 m² kapalı alana sahip ana üretim tesisi, 500m² kapalı alana sahip Çorlu Sanayi bölgesinde, toplam 20’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

    Firmamız ulusal ve uluslararası pazarlarda etkinliğini arttırmak amacıyla yaratıcılık ve yeniliğe değer vererek araştırmak geliştirmeye sürekli yatırım yapmak. Müşterilerinin öncelikle tercih ettiği, rakiplerinin saygı duyduğu, paydaşlarına kazanç sağlayan, güvenilir kuruluş olmak.
    Ticari alanlar ve konutlarda yapmış olduğumuz demonte cam bölme sistemleri ve bölme duvar sistemlerinde en büyük kapasiteli fabrika ve çalışanı olan firmayız.