• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ
 • info@trakyacamdekorasyon.com
 • Ahşap Ofis Bölme

  Image

  Ahşap OfisBölme

   

  Ahşap Ofis Bölme Sistemleri Hem çalışanların hem de yöneticilerinmotivasyonunun sağlanması ve verimli çalışabilmeleri için ofis tasarımı çokönemlidir. Ofisler çalışanların daha rahat çalışabilmesi için dikkatle dekoreedilmelidir. Pratik Kullanım. Ahşap ofis bölme sistemi, ofisi tek parçagörünümünden kurtarıp, ofise pratik bir kullanım alanı sağlar. Aynı ofisteçalışan farklı departmanların daha rahat ve pratik çalışabilmeleri için oldukçauygun olan ahşap sistemler, açık ofis sistemlerinin karmaşasına karşı üretilmişolan en güzel çözümlerden biridir. Renk Detayı. Ahşap ofis bölme işlemlerindebelirleyici olan bir özellik olarak ahşabın rengi diyebiliriz. Açık renk, koyurenk veya tik ağacı rengi kullanılabilir. Bunların yanı sıra yapılan ahşapbölmelerde cam detayının kullanılması ofislere hem modern hem de klasik birhava katmış olur. Bu şekilde ofisler hem cam bölmenin yüksek ışık geçirgenliğisayesinde geniş ve ferah bir görünüm kazanırlar hem de çalışanlar ahşabın nostaljiktarzı ile çalışmanın keyfine varmış olurlar. 

   

  Ofis veye evler adına Ahşap Ofis Bölme sistemlerimiz ve sade şık olan OfisBölme sistemi genellikle Alüminyum Çerçeveli el oksal adını verdiğimiz matgri profillerden oluşmaktadır. 

   

  Ofis Bölmeİşlemi Nasıl Yapılır ?

   

  Alüminyum taşıyıcılı konstrüksiyon profillerimiz arasında oluşturduğumuzaltı dolu çift camlı bölme duvar birleşiminden oluşmaktadır. Bütün bölme işlemikonstrüksiyon 8mm kalınlığında özel Ofis Bölme sistem profillerimiz'denoluşmaktadır. Profillerimiz 23 mikron kalınlığında olup elektrostatik boyalıdır.

   

  Ofisinizi daha kullanışlı ve daha sistematik hale getirmek sizin deisteğiniz olabilir. Trakya Cam Dekorasyon firmamız, cam bölme duvar sistemleri,ahşap bölme duvar sistemleri, seperatör ofis bölme sistemleri, fugalı ofisbölme sistemleri, cam cama ofis bölme sistemleri, jalûzi ofis bölmesistemlerini ve modüler bölme duvar sistemlerini sizlere hizmete sunmaktadır.


  Ahşap CamOfis Bölme Sistemleri  Geniş alana sahip ofisinizde daha özgün ve daha düzenli çalışma ortamıistiyorsanız, Trakya Cam Dekorasyon cam ofis bölme sistemleri sizin için uygunolacaktır. En iyi ofis bölme profilleri kullanan firmamız, dayanıklı vekullanışlı aynı zamanda müşterisi için uygun maliyetli işler yapmaktadır.

  Firmamız Ahşap Cam Ofis Bölme sisteminde sizlere iki farklı seçenek sunar;isterseniz ofisinizi cam profillerle bölme işlemi yaparken şeffaf cam profillerkullanır, isterseniz buzlu cam profiller kullanır.

  Cam profillerin ofislerde tercih edilmesinin bir diğer sebebi, mekânı dahaderin daha geniş daha açık göstermesidir. Ofis çalışanlarınızın kapalıkutularda çalışmasını istemezsiniz 


  Ahşap OfisBölme Sistemleri


  Ofislerin çalışanlarınızın verimli çalışabilmesi için oldukça önemlidir.İyi dekore edilmeli çalışanların konforu ön planda tutulmalıdır. Şık sıcak,samimi ve doğal görünümüyle ofis çalışanlarınıza en iyi seviyede konforusunmaktadır aynı zamanda ofisinizin daha düzenli ve daha toplu görünmesinisağlayacaktır. Trakya Cam Dekorasyon firmamız ahşap bölme sistemlerindemüşterinin isteği üzerine ahşabın her rengini çalışmaktadır. Temizliği çokkolay gerçekleşen ve toplandığında daha kirli görünmeyen pratik kullanımlıAhşap Cam Ofis Bölme sistemi için firmamıza başvurabilirsiniz.

  .