• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Alüminyum Kasalı Kapı

Image

Alüminyum Kasalı\r\nKapı

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Alüminyumun\r\nşık ve dinamik görüntüsünü, mekanlara zarafet ve pratiklik getirmekle birlikte, aynı\r\nzamanda farklı birer görüntü kimliği kazandırıyor. Kolay adapte edilebilir ve duvar\r\nkalınlıklarına göre ayarlanabilir alüminyum kasalı Kapı -pervazı sistemlerinde boya olarak, eloksal ve ahşap kaplamalı yüzey bitiş seçenekleri ile HPL, doğal\r\nkaplama, cam veya asrilik kapı kanatları uygulanabiliyor. Profiller istenilen\r\nRAL renginde boyanabilmektedir. 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

İnce ve\r\nzarif  Alüminyum Kasalı Kapı çerçeveler ile çevrelenmiş cam kanatlar, hem transparan yüzeyler\r\nelde etmenin avantajını hem de kapıları hafifletip modern bir dekorasyon öresine çevirmenin keyfini sunuyor. Tasarımda ön planda olan ince alüminyum\r\nçerçeve ve kasa-pervaz profili doğal ahşap ile kaplanarak yenilikçi sonuçlar\r\nortaya koyabiliyor. Lamine cam arası tül kumaş ve dekoratif kağıt uygulamaları\r\nise kapılara ve dolayısıyla mekanlara kişisellik katan bir diğer özellik.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 Ayarlı\r\nKasa Alüminyum Kapılar


\r\n\r\n

Sağlık,\r\nEğitim, Turizm, Sanayi, Sauna, Buhar Odası, Mağazacılık ve ofisler gibi yoğun\r\nkullanımın gerçekleştiği ortamlarda, onlarca yıl boyunca ilk günkü duruşu ve\r\nişlevselliğini koruyacak özel tasarım ve detaylara sahip olan Trakya Cam\r\nDekorasyon; Ayarlı Alüminyum  Kasa\r\nAlüminyum Kapı, Ayarlı Alüminyum  Kasa Ahşap\r\nKapı  ve Bölme Panel sistemleri; özel alaşımlı profiller\r\nile darbe mukavemeti ve estetik dış yüzey görünümünü en üst düzeyde sağlar.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Özel\r\nalaşımlı kasalarımız darbelere ve çizişmelerle karsı ahşap\r\nkasaya göre 3 kat daha dayanıklıdır.

\r\n\r\n

Endüstriyel\r\nüretimi sayesinde, ileride hasar görerek değişime ihtiyaç duyan herhangi bir\r\nparçanın, geçmişe dönük üretim takibi yapılarak, aynı ölçüde yeniden üretimi ve\r\nmontaj kolaylığı sayesinde parça değişimi mümkündür.

\r\n\r\n

Demontaj\r\nimkanı sağlar. Aynı ürünün defalarca sökülüp yeniden montaj yapılması durumunda\r\nilk günkü görünümünü korur.

\r\n\r\n

Trakya Cam\r\nDekorasyon; Alüminyum kasa, yerine bir kez sağlam olarak monte edildikten sonra\r\nmalzemesi çalışmaz, dönme yapmaz. Stabilizedir ve ısı değişimlerine karşı\r\nyüksek oranda dayanıklıdır.

\r\n\r\n

Montaj\r\ntekniği, uygulama yerinde kesim gerektirmediği için toz, talaş, gürültü, vb.\r\nkirliliği yaratmaz. Diğer inşaat disiplinlerine negatif etki etmez, ortamdaki\r\ndüzeni bozmaz.

\r\n\r\n

Zemin,\r\nduvar, tavan, süpürgelik ilişkileri proje aşamasında belirlendiği için iş\r\nprogramında zamanlama sorunu yaşatmaz.

\r\n\r\n

Üretimi ve\r\nmontajı seridir, zaman kazandırır.

\r\n\r\n

Kullanılan\r\nmalzemelerin tamamına yakını %100 geri dönüştürülebilir doğal malzemelerdir.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Ayarlı Kasa Kapı Modellerimiz


\r\n\r\n

 Ayarlı\r\nAlüminyum Kasa Cam Kapılar

\r\n\r\n

 Ayarlı Alüminyum Kasa\r\nAlüminyum Kapılar

\r\n\r\n

 Ayarlı Alüminyum Kasa\r\nAhşap Kapılar
\r\n
\r\n

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n