• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Alüminyum Kasalı Kapı

Image

Alüminyum KasalıKapı

 

Alüminyumunşık ve dinamik görüntüsünü, mekanlara zarafet ve pratiklik getirmekle birlikte, aynızamanda farklı birer görüntü kimliği kazandırıyor. Kolay adapte edilebilir ve duvarkalınlıklarına göre ayarlanabilir alüminyum kasalı Kapı -pervazı sistemlerinde boya olarak, eloksal ve ahşap kaplamalı yüzey bitiş seçenekleri ile HPL, doğalkaplama, cam veya asrilik kapı kanatları uygulanabiliyor. Profiller istenilenRAL renginde boyanabilmektedir. 

 

İnce vezarif  Alüminyum Kasalı Kapı çerçeveler ile çevrelenmiş cam kanatlar, hem transparan yüzeylerelde etmenin avantajını hem de kapıları hafifletip modern bir dekorasyon öresine çevirmenin keyfini sunuyor. Tasarımda ön planda olan ince alüminyumçerçeve ve kasa-pervaz profili doğal ahşap ile kaplanarak yenilikçi sonuçlarortaya koyabiliyor. Lamine cam arası tül kumaş ve dekoratif kağıt uygulamalarıise kapılara ve dolayısıyla mekanlara kişisellik katan bir diğer özellik.

 

 AyarlıKasa Alüminyum Kapılar


Sağlık,Eğitim, Turizm, Sanayi, Sauna, Buhar Odası, Mağazacılık ve ofisler gibi yoğunkullanımın gerçekleştiği ortamlarda, onlarca yıl boyunca ilk günkü duruşu veişlevselliğini koruyacak özel tasarım ve detaylara sahip olan Trakya CamDekorasyon; Ayarlı Alüminyum  KasaAlüminyum Kapı, Ayarlı Alüminyum  Kasa AhşapKapı  ve Bölme Panel sistemleri; özel alaşımlı profillerile darbe mukavemeti ve estetik dış yüzey görünümünü en üst düzeyde sağlar.

 

Özelalaşımlı kasalarımız darbelere ve çizişmelerle karsı ahşapkasaya göre 3 kat daha dayanıklıdır.

Endüstriyelüretimi sayesinde, ileride hasar görerek değişime ihtiyaç duyan herhangi birparçanın, geçmişe dönük üretim takibi yapılarak, aynı ölçüde yeniden üretimi vemontaj kolaylığı sayesinde parça değişimi mümkündür.

Demontajimkanı sağlar. Aynı ürünün defalarca sökülüp yeniden montaj yapılması durumundailk günkü görünümünü korur.

Trakya CamDekorasyon; Alüminyum kasa, yerine bir kez sağlam olarak monte edildikten sonramalzemesi çalışmaz, dönme yapmaz. Stabilizedir ve ısı değişimlerine karşıyüksek oranda dayanıklıdır.

Montajtekniği, uygulama yerinde kesim gerektirmediği için toz, talaş, gürültü, vb.kirliliği yaratmaz. Diğer inşaat disiplinlerine negatif etki etmez, ortamdakidüzeni bozmaz.

Zemin,duvar, tavan, süpürgelik ilişkileri proje aşamasında belirlendiği için işprogramında zamanlama sorunu yaşatmaz.

Üretimi vemontajı seridir, zaman kazandırır.

Kullanılanmalzemelerin tamamına yakını %100 geri dönüştürülebilir doğal malzemelerdir.

 

Ayarlı Kasa Kapı Modellerimiz


 AyarlıAlüminyum Kasa Cam Kapılar

 Ayarlı Alüminyum KasaAlüminyum Kapılar

 Ayarlı Alüminyum KasaAhşap Kapılar