• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Alüminyum Vitrin Cephe Sistemleri

Image

 

\r\n\r\n

Alüminyum\r\nVitrin Cephe Sistemleri

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Alüminyum Vitrin Cam Sistemlerimiz ile estetik, sağlamlık ve güvenliği ön planda tutarak\r\nsizler için en iyi Vitrin Cam Cephe Sistemini tasarlıyoruz. Estetik ve teknik beğenilerimizin bir arada karşılandığı, yüksek açıklıklara uygun, ısı\r\nyalıtımsız, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama ve vitrin sistemidir. Alüminyum Vitrin Sistemleri konusunda\r\nfirmamız ile irtibata geçin sizin için en uygun sistemi birlikte tasarlayalım. 


Vitrin camlarını istenilen ölçü, ebat ve kalınlıkta değiştiriyoruz. Gelişmekte\r\nolan sanayi faaliyetleri neticesinde yapılan inşaat öncesi ve sonrası dönemde\r\nrastladığımız, doğrama denince ilk akla gelen alüminyum, hayatımızın teknik ve\r\nmimari alanlarında karşımıza çıkmaktadır. Etrafımıza baktığımızda her köşe\r\nbucakta farkına her zaman varmasak da görmekte olduğumuz yapıların birçoğu bu\r\nelementin dönüştürülmüş halinden oluşmaktadır. Örnek verecek olursak can\r\ngüvenliğini sağlamak adına yaptırdığımız korkulukların büyük kısmı alüminyum\r\ndoğrama malzemelerden oluşmaktadır. 


Gerek çevre dostu oluşu gerek işlevselliği\r\nyönünden tüketiciyi üzmeyen bu sanayi ürünü hayatımızda birçok alanda sorunsuz\r\nbir kullanıma vesile olduğundan bizlerin de vazgeçilmezi konumuna gelmiştir.\r\nGünümüz şartlarında mevsimsel hava değişimlerinden ikamet ettiğiniz yerde Alüminyum Vitrin Cam Cephe Sistemleri kaplaması olsun kapı pencereler olsun korunmak için başka alternatifleriniz\r\nolsa da en doğru seçimin alüminyum doğrama olduğu aşikârdır. Yenilenebilir bir\r\nyapıda olması nedeniyle çevre kirliliğinin de önüne geçen bu ürünün\r\nyakınlarımızda anbean olması yararımızadır. Isı yalıtımı yönüyle de bizleri\r\nzora sokmayan şekillendirilmesi ve uyum sağlaması da uzman kişileri açısından\r\noldukça zahmetsizdir. Bakırla kıyaslandığında fazla bulunabilmesi, işlenip\r\nüretimde kullanılması ve fiyatının oldukça uygun olması nedenleriyle oldukça\r\nistikrarlı bir tablo çizdiğini göreceksiniz. Zira işin detayına baktığımızda da\r\nteknolojik faaliyetler sonucu evrime uğrayan, çağdaş yapılanmayı esirgemeden\r\nicra eden güven odaklı bir elementin getirisidir.


Dışarıdan bakıldığında camlar bir çerçeve içersinde gibi görünür. Silikon cephedekinden farkı bu camlar üzerine gelen alüminyum profillerin kapak gibi görünmesidir. Cephede kanat açılmak istendiğinde özel dizayn profillerle dışardan algılanamayacak şekılde gizli kanat uygulaması gercekleştirilir. Düz, yuvarlak ve badem şeklindeki kapak seçenekleriyle binanıza ayrı bir renk getirir. Taşıyıcı sistemin kondens kanallari sayesinde olusacak yoğuşma ve yagmur sularını sistem dışına atmaktadır. Taşıyıcı sistemi 2 mm ve 1.7 mm et kalınlığı olan mulyon ve transom profillerine sahip sistemimiz 35 mm.’ den 195 mm.’ ye kadar geniş ürün çeşitliliğiyle üretilmektedir. Optimum statik değerler sağlanabilmektedir. Tüm bağlantı profilleri ve diger tüm profiller ortak kullanılmakta olup uygulayıcı için büyük bir stok avantajı sağlamaktadır.

\r\n