• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Ara Bölme

Image

Ara Bölme Sistemleri

Ara bölme\r\nfiyatları daha modern ofislerde kullanılan ara bölme sistemleri çoğunlukta\r\nyarım ara bölme veya yatay ara bölme fiyatları olarak verilmektedir. Ara bölme\r\nfiyatları detaylı bilgi için bizden yardım alabilirsiniz.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Açık ofis\r\nolarak kullanılacak alanlarda optimum personel yerleşiminin yanısıra , ısıtma ,\r\nsoğutma ve ışıklandırma gibi gereksinimler bir arada karşılanarak  maliyet\r\ntasarrufu sağlanmaktadır.

\r\n\r\n

  Ara Ofis Bölme Sistemlerinde Cam , Suntalam , Mdflam , kumaş kaplama malzemelerini istenen kombinasyonlarda Ara Bölme Sistemlerimizde uygulama imkanı sunmaktayız . Zemine herhangi bir\r\nmontaj yapmadan Ara Bölme sistemimizin ayakta durabilmesini sağlayan özel ayak\r\nsistemi ile yer değişiklikleri veya şekilsel değişiklikler daha kısa zamanda ve\r\nsıfır zemin tamiratı ile gerçekleşmektedir.

\r\n\r\n

 \r\nModern çalışma ortamlarında oluşturulmak istenen ferah,prestijli ve\r\nçalışanların birbirlerini görmeleri sayesinde oto kontrol mekanizmasının\r\nişlediği ofis ortamları modüler Ara Bölme sistemlerimizle mümkün hale gelmektedir.

\r\n\r\n

 


\r\n