• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Dolu Ahşap Bölme Sistemleri

Image

Dolu ahşap bölme

 

Bu Dolu Ahşap Ofis Cam Bölme sistemi tamamı ile kapalı alanlar yaratmak için kullanılır. Bu oda bölme duvar sistemini kullanan firmalar kapalı oda şeklinde bölme kullanmak isterlerse tam olarak bu sistem kullanılır.

Ahşap Bölme Fiyatlandırma 

Ürünlerimizin düşük fiyatına rağmen, bölmelerin kalitesi sürekli olarak üst seviyelerde kalmaktadır. Muhtemelen bir sorunuz olacaktır: “Neden ofis bölme fiyatları bu kadar yüksek ?” Bu soruya tek bir cevapımız var kendi ürünlerimiz kendi fabrikamızda toplanır ve montaj yapılır.

Dolu Ahşap Ofis Bölme Sistemleri, nesnenin kendisine doğrudan monte edilmesiyle elde edilebilen çok yönlülüğü ile karakteristiğidir. Dolum çeşitlendirilmiş varyasyonları ve ayrıca çeşitli tasarımlarla alüminyum profillerden bölmeler yapılır.

Ofis Bölme Sistemi, kapalı, kombine, tekli ve çift camlıdır, bununla birlikte buzlu camlar ve jaluziler bulunur. Bölmenin izin verilen maksimum yüksekliği 6 metreye kadar olabilir. Ayrıca, müşterilerimize daha hafif ve daha ince bölümler sunabiliriz Bu cam bölmeler daha ince bir profilden yapılmıştır ve bu nedenle ofis bölmenin maliyeti daha azdır.

Dolu Ahşap ofis bölme ve Dolu Ofis Bölme fiyatları hesaplamak aslında hızlı ve çokta zor olmayan bir iştir. Mevcut ofisinizin bölme yapılacak alanında eni ve boyu çarpımı sonrasında ortaya çıkan m2 birimidir. Bu m2 birimini  Dolu Ahşap ofis bölme sistemi veya Dolu Ofis Bölme firması olan Trakya Cam Dekorasyon'a bildirip Ahşap Ofis Bölme fiyatını alabilirsiniz. Sizin bildirdiğiniz m2 ile size bir cam bölme fiyatı verilecektir fakat kesin fiyat bizlerin sizin ofisinizi ziyaret ederek daha net bir Dolu Ara Bölme fiyatı alabilirsiniz. Yinede sizler için kısaca cam bölme fiyatı nasıl hesaplanır cam ofis bölme fiyatı hesaplamayı bir örnek olarak sizlere sunalım.

Örneğin Ofisinizde: eni 4 metre boyu 2,5 metre bir cam ofis bölme ihtiyacınız var ayrıca buna 1 adet Ahşap ve Cam Bölmeye ihtiyacınız var buna göre

Eni: 4 Metre x Boyu: 2,5 Metre = 10m2

Ofisinizde toplam 10m2 Cam veya Ahşap Dolu Ofis Bölmeye ihtiyacınız var ayrıca bir adet cam kapı bunu hesaplarken:

10m2 x Cam ofis bölme metrekare fiyatı + cam kapı fiyatı = Toplam cam ofis bölme fiyatı sonuçu elde etmenizde yardımcı olucaktır.