• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ
 • info@trakyacamdekorasyon.com
 • Ofis Bölme Sistemi

  Image

  Ofis Bölme Sistemi


  Günümüz şartlarında Ofis Bölme Sistemleri ofislerin güzel ve estetik bir görünüme sahip olması için son derece önemlidir. Son yıllarda ofis bölme sistemlerinin kullanımın artmasıyla beraber ofislerde estetik bir görüntü oluşturmak daha kolay hale gelmiştir. Zira ofis bölme sistemleri sayesinde ofisler daha iyi ve daha estetik bir şekilde tasarlanabilmektedirler. Ürünlerimizin düşük fiyatına rağmen, bölmelerin kalitesi sürekli olarak mükemmel kalmaktadır. Muhtemelen bir sorunuz olacaktır: “Neden ofis bölme fiyatları bu kadar uygun?” Bu soruya tek bir cevabımız var kendi ürünlerimiz kendi fabrikamızda toplanır ve montaj yapılır.

  Cam ofis bölümleri, nesnenin kendisine doğrudan monte edilmesiyle elde edilebilen çok yönlülüğü ile karakterizedir. Dolum çeşitlendirilmiş varyasyonları ve ayrıca çeşitli tasarımlarla alüminyum profillerden bölmeler yapılır.

  Alüminyum Bölme Sistemi


  Cam ve Alüminyum Bölme Sistemleri yapıları gereği amacınıza uygun olarak ofis bölmeye ve bu bölmelerinde en verimli şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Alüminyum Bölme Sistemi dendiğinde aklınıza bir çok farkı materyaller gelebilir. Bunlardan başlıcaları arasında Cam Bölme Sistemleri gelmektedir. Bunun dışında kontrplak veya ahşap dediğimiz Ahşap Ofis Bölme Sistemleri gelmektedir. Bunlar arasındaki seçim tamamen kullanım alanınıza göre değişir. Eğer ki bir ofis ortamındaysanız  Alüminyum ve Camlı Bölme Sistemleri kullanabilirsiniz. 

  Cam Bölme Sistemi


  Kullanılan Cam Bölme alanları mevcut yapıyı daha verimli şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda taşıyıcı niteliğe sahip olması ek bir işlem gerektirmez. Gerek ki günümüzde kullanılan Ofis tasarımları genelde duvar yerine Cam Bölme Sistemleri ile sağlanmaktadır. Bu pratik uygulama kurulum aşamasında kolaylıklar sunmak ile beraber kurulum sonrasında yer değiştirme imkanı sunmaktadır. Ses ve ısı yalıtımı sayesinde kullanıcılara daha iyi yaşam koşulları sunula bilmektedir.

  Ofis İçi Bölme Sistemleri


  Alüminyum doğrama ile estetik ve pratik kullanımlı ofisler yaratabilirsiniz. Firma olarak ofis içi bölme sistemleri konusunda rakipsiz konumdayız. Tasarım ve imalat yapan tek firma olarak en iyi hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Modern ve şık ofisleri tasarlayarak buna uygun ofis içi bölme sistemleri üreten firmamız aynı zamanda montaj hizmeti de vermektedir. Ofis içi bölme hizmetlerimiz tamamen entegre şekilde verilmektedir. Proje odaklı tasarım, imalat, satış ve montaj firmamız tarafından verilmektedir.

  İmalat süreçlerimiz son derece titiz bir şekilde planlanmaktadır. Bu kapsamda sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda gerekli planlama eksiksiz olarak yapılmaktadır. Keşif hizmeti sırasında ofis alanının en boy ölçüleri belirlenmektedir. Tasarım ve imalat süreçlerine geçmeden önce ölçülerin net olarak alınması şarttır. Herhangi bir sıkıntı olmaması için mimarlarımız milimetlik ölçüleri bizzat kendileri almaktadır. Bu da montaj sırasında olası problemlerin önüne geçmektedir.

  CAM CAMA  BÖLME SİSTEM ÖZELLİKLERİ


  Cam cama birleşimi bulunan ofis bölme sistemidir. Sistemin kalınlığı 45 mm Alüminyum tavan olarak, duvar ve zemin profillerimizden oluşmaktadırlar. Cam cama birleşim;  Özel olarak ürettiğimiz şeffaf PVC Pilastik veya alüminyum derz profili kullanulmaktadır. Camlarda ki rodaj kenarı ölçülerinde çift taraflı 1mm UV dayanımı yüksek şeffaf VHB  bant ile sağlıyoruz.

  Modül ebatları: Mimari tasarım konseptine bağlı olarak özelen ve boyda üniteler.

  Konstrüksiyon: Tavan; 45x45 U profil, zemin ve duvar bitimlerinde üç parçadan oluşan ve 45x45 bütünlüğünü sağlayan alüminyum taşıyıcı profiller ile sağlıyoruz.

  Camlı ünite:10 mm veya 12 mm temperli veya lamine cam

  Dolu Panel:  Panel yan, alt, üst ve askı profillerinden oluşan çerçevenin standart ölçülerde tasarlanmış kanallarına; 4 mm kompozit panel veya 8 mm laminat, doğal ahşap uygulayarak elde edebiliyoruz. Elektrik ve bilgisayar ağ kabloları geçişine olanak sağlayan ve yüzeylerine Priz, Anahtar, Ağ bağlantı ürünleri bağlanabilen kablo kanal profilimiz mevcuttur. Dolu panele; raf, dolap, askı gibi hayatı kolaylaştıran özellikler katabiliyoruz.