• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ
 • info@trakyacamdekorasyon.com
 • Sürme Cam Kapı

  Image

  Sürme Cam Kapı

   
  Sürme cam kapı model mimariler indeki artan kullanımına paralel olarak sürme sistemlerin dış görünüşünün önemi de gün geçtikçe daha da artmaktadır. Trakya Cam Dekorasyon Cam Kapı Sistemleri, görsel olarak sadeliğin sunulduğu Kapaklı Gizli Sistemleri ve daha gösterişli olan Açık Mekanizmalı Sistemleri sunmaktadır.  Dış görünüş olarak bir birlerinden çok farklı olan bu sistemler kullanıldığı ortamlarda harikulade bir ferahlık sağlar.
   
  Sürme sistemlerin iç mekanizmaları da teknoloji ilerledikçe kullanıcısına daha fazla konfor sunmaktadır. Motorlu Frenli Sürgülü Cam Kapı Sistemleri, Yavaş Kapatma Mekanizması Sayesinde konforlu kapanma sağlarken ortam sessizliğini de Maksimum seviyede korur (Opsiyonel). Thoor® Senkronize Sistem ise tek hareketle iki kapıyı aynı anda kumanda etmeye yarar.
   
   

  Maksimum Kanat Ağırlığı 120 kg.


  Compact slide cam sürme kapı sistemi, her türlü mekanda kolaylıkla uygulanabilecek estetik hafif ve sessiz mekanizmasıyla, farklı uygulama seçenekleriyle tasarlanmıştır.
  Doğrudan tavana veya duvar üzerine monte edilebilen alüminyum ray profile takılan tırnaklı taşıyıcılar, cam üzerinde herhangi bir delik açmaksızın, camı sıkıştırarak kanatları taşır.
  Tırnaklı taşıyıcılar standart olarak 10mm kalınlığında cam ile veya istenildiğinde 8mm ve 12 mm kalınlığında cam ile kullanıma uygundur.

  Günümüzün mimari dekorasyon trendleri arasında yerini almakta olan camların önemi ağırlık kazanmaktadır. Cam ürünleri mekanlarınız rahat ve huzurlu ferah ortamlara dönüştürür. Gelişen cam teknolojisi camın her alanda kullanımına olanak sağlamaktadır.