• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Tam Camlı Ofis Bölme

Image

Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri 

\r\n\r\n

Oluşturan Tam Camlı Ofis Bölme alanları\r\nmevcut yapıyı daha verimli kullanmanızı sağlar. Ayı zamanda taşıyıcı niteliğe\r\nsahip olmaması ek bir getirmez. Günümüzde Ofis tasarımları genellikle duvar\r\nyerine cam  ofis bölmeleri ile dizayn edilmektedir. Bu pratik uygulama\r\nkurulum aşamasında da kolaylıklar sunar. Montaj sırasında mevcut zemine zarar\r\ngelmez. Tam Camlı Bölme Sistemlerinin\r\nses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayıcı özellikleri de bulunabilmektedir. Anti\r\nstres ve anti bakteriyel özellikleri bulunan cam ofis bölmeleri, ofis\r\niçerisinde çalışma performansını olumlu yönde etkiler. Bu sistemler kurulum\r\nsağladıkları alanda kurumsal bir görünüm yaratırlar. Bu nedenle ofis\r\nalanlarında kullanım oranları fazladır.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Ofiste tasarım\r\ndeğişikliği gerçekleştirmek ya da yeni bir ofis oluşturmak adına cam bölme\r\nsistemleri, kullanabileceğiniz etkin seçimler içerisinde olacaktır. Seçim\r\nyaparken ofis tasarımına ve mobilyalarına dikkat etmek son aşamada daha iyi bir\r\ntasarım elde etmenizi sağlayacaktır.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Trakya Cam Dekorasyon\r\nolarak; iç mimari, dekorasyon ve ofis bölme sistemleri ile alakalı projelerde\r\nprofesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Ofis\r\nalanınız için en uygun tasarımlı cam ofis bölmeleri ile siz değerli müşterilerimize\r\nyardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


\r\n\r\n

 Şeffaf Ofis Bölme Dekorasyonu

\r\n
\r\n

\r\n\r\n

Tam Camlı Bölme: Cam bölme sistemleri arasında en şeffaf daha az profil kullanılan yatayda\r\nprofil olmayan tavana kadar camlı bölme sistemidir. Bu sistem genellikle dar\r\nofislerde veya büyük ofislerde yönetici tarafından bütün çalışanları takip\r\netmek için veya şeffaf bir ofis oluşturmak için kullanılır. Tam camlı bölme sisteminin iki\r\nçeşidi vardır bunlardan en çok tercih edileni yerden tavana kadar cam olan s\r\nline cam cama bölme sistemidir. Bu sistemde sadece yerde ve tavanda profil\r\nkullanılır diğer yerlerde alüminyum yoktur cam cama birleşmesi 1,2mm\r\nkalınlığında bantlarla yapılır. Sistemde kapı kasası haricinde alüminyum profil\r\nkullanılmaz sade ve şık bir görüntüsü vardır camlar şeffaftır dilerseniz\r\ncamlara film yada logo uygulaması yada birim adını camın üstüne\r\nişleyebilirsiniz.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Bu cam bölme sistemi\r\ntamamen Trakya Cam Dekorasyon'un patentli üzerine kayıtlıdır. Bu sistemde\r\nmontaj yapılırken öncelikle lazer ile yer ile tavan arasına eşit mesafelerde\r\nalüminyum profili dönülür alüminyum bölme duvar sisteminin kalınlığı 2 cm\r\ngeçmez dilerseniz alçıpan tavan içine gizli olarak yapılabilir. Alt ve üst\r\nçıtalar dönüldükten sonra net olarak cam ölçüleri alınır müşteri isteğine göre\r\n4+4 lamine yada 5+5 lamine camlar sipariş verilir. Ardından gelen camlar\r\nile Tam Camlı bölme duvar montajına\r\nbaşlanır özel ölçülerdeki camlar tek tek çıta içine konularak özel lazer ile\r\nteraziye alınır,diğer cam koyulmadan 1,2mm kalınlığındaki cam bandı cama\r\nyapıştırılır ve diğer cam ona sıkıca yapıştırılır böylelikle tüm camlar\r\ntakıldıktan sonra cam kapı veya ahşap kapılar takılarak montajı bitirmiş oluruz\r\nSline cam bölme sistemi bu şekilde tavana kadar bitirilmiş olur bu sistem s\r\nline Tam Camlı sistemidir.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n