• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ

Ara Bölme

Image

Ara Bölme Sistemleri

Ara bölmefiyatları daha modern ofislerde kullanılan ara bölme sistemleri çoğunluktayarım ara bölme veya yatay ara bölme fiyatları olarak verilmektedir. Ara bölmefiyatları detaylı bilgi için bizden yardım alabilirsiniz.

 

Açık ofisolarak kullanılacak alanlarda optimum personel yerleşiminin yanısıra , ısıtma ,soğutma ve ışıklandırma gibi gereksinimler bir arada karşılanarak  maliyettasarrufu sağlanmaktadır.

  Ara Ofis Bölme Sistemlerinde Cam , Suntalam , Mdflam , kumaş kaplama malzemelerini istenen kombinasyonlarda Ara Bölme Sistemlerimizde uygulama imkanı sunmaktayız . Zemine herhangi birmontaj yapmadan Ara Bölme sistemimizin ayakta durabilmesini sağlayan özel ayaksistemi ile yer değişiklikleri veya şekilsel değişiklikler daha kısa zamanda vesıfır zemin tamiratı ile gerçekleşmektedir.

 Modern çalışma ortamlarında oluşturulmak istenen ferah,prestijli veçalışanların birbirlerini görmeleri sayesinde oto kontrol mekanizmasınınişlediği ofis ortamları modüler Ara Bölme sistemlerimizle mümkün hale gelmektedir.