• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ
 • info@trakyacamdekorasyon.com
 • Tam Camlı Ofis Bölme

  Image

  Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri 

  Oluşturan Tam Camlı Ofis Bölme alanlarımevcut yapıyı daha verimli kullanmanızı sağlar. Ayı zamanda taşıyıcı niteliğesahip olmaması ek bir getirmez. Günümüzde Ofis tasarımları genellikle duvaryerine cam  ofis bölmeleri ile dizayn edilmektedir. Bu pratik uygulamakurulum aşamasında da kolaylıklar sunar. Montaj sırasında mevcut zemine zarargelmez. Tam Camlı Bölme Sistemlerininses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayıcı özellikleri de bulunabilmektedir. Antistres ve anti bakteriyel özellikleri bulunan cam ofis bölmeleri, ofisiçerisinde çalışma performansını olumlu yönde etkiler. Bu sistemler kurulumsağladıkları alanda kurumsal bir görünüm yaratırlar. Bu nedenle ofisalanlarında kullanım oranları fazladır.

   

  Ofiste tasarımdeğişikliği gerçekleştirmek ya da yeni bir ofis oluşturmak adına cam bölmesistemleri, kullanabileceğiniz etkin seçimler içerisinde olacaktır. Seçimyaparken ofis tasarımına ve mobilyalarına dikkat etmek son aşamada daha iyi birtasarım elde etmenizi sağlayacaktır.

   

  Trakya Cam Dekorasyonolarak; iç mimari, dekorasyon ve ofis bölme sistemleri ile alakalı projelerdeprofesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Ofisalanınız için en uygun tasarımlı cam ofis bölmeleri ile siz değerli müşterilerimizeyardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


   Şeffaf Ofis Bölme Dekorasyonu


  Tam Camlı Bölme: Cam bölme sistemleri arasında en şeffaf daha az profil kullanılan yataydaprofil olmayan tavana kadar camlı bölme sistemidir. Bu sistem genellikle darofislerde veya büyük ofislerde yönetici tarafından bütün çalışanları takipetmek için veya şeffaf bir ofis oluşturmak için kullanılır. Tam camlı bölme sisteminin ikiçeşidi vardır bunlardan en çok tercih edileni yerden tavana kadar cam olan sline cam cama bölme sistemidir. Bu sistemde sadece yerde ve tavanda profilkullanılır diğer yerlerde alüminyum yoktur cam cama birleşmesi 1,2mmkalınlığında bantlarla yapılır. Sistemde kapı kasası haricinde alüminyum profilkullanılmaz sade ve şık bir görüntüsü vardır camlar şeffaftır dilersenizcamlara film yada logo uygulaması yada birim adını camın üstüneişleyebilirsiniz.

   

  Bu cam bölme sistemitamamen Trakya Cam Dekorasyon'un patentli üzerine kayıtlıdır. Bu sistemdemontaj yapılırken öncelikle lazer ile yer ile tavan arasına eşit mesafelerdealüminyum profili dönülür alüminyum bölme duvar sisteminin kalınlığı 2 cmgeçmez dilerseniz alçıpan tavan içine gizli olarak yapılabilir. Alt ve üstçıtalar dönüldükten sonra net olarak cam ölçüleri alınır müşteri isteğine göre4+4 lamine yada 5+5 lamine camlar sipariş verilir. Ardından gelen camlarile Tam Camlı bölme duvar montajınabaşlanır özel ölçülerdeki camlar tek tek çıta içine konularak özel lazer ileteraziye alınır,diğer cam koyulmadan 1,2mm kalınlığındaki cam bandı camayapıştırılır ve diğer cam ona sıkıca yapıştırılır böylelikle tüm camlartakıldıktan sonra cam kapı veya ahşap kapılar takılarak montajı bitirmiş oluruzSline cam bölme sistemi bu şekilde tavana kadar bitirilmiş olur bu sistem sline Tam Camlı sistemidir.