• Şeyhsinan Mah. Arpalık 2. Sok. No:50 Çorlu / Tekirdağ
 • info@trakyacamdekorasyon.com
 • Cam Balkon

  Image

   Cam Balkon Sistemleri


  Tekirdağ ve Çorlu'da  Enflasyonla Topyekün Mücadele Cam Balkon sistemleri, balkonlarını kış aylarında kullanmak isteyen insanların tercih ettiği sistemlerdir. Çünkü bu sistem ile birlikte balkonunuz kış aylarında bile otururken keyfiniz kaçırmayacak çok rahat bir şekilde kullanabilmeniz için camlarla kapatılmaktadır. 
   Geçmiş zamanlarda çok az insanın tercih ettiği Cam Balkon sistemlerini artık birçok yerde görebilmeniz mümkün hale gelmiş bulunmaktadır.Olaya başka bir açıdan daha bakmak gerekirse. Bazı müşterilerimiz evlerindeki alan yetersizliği nedeni ile daha az kullandıkları bir balkonlarını depo yani (kiler) haline getirmek istemekte. Dışarıdan bakıldığında pek de hoş görüntülere neden olmayan bu durum yine katlanır Cam Balkon sistemleri ile daha estetik hale getirilebilir. 

  Cam Balkon Renk Çeşitleri Bulunuyor Mu ?


    Koyu renk Katlanır cam ile çok daha güzel bir görüntü elde edilebilmektedir.Kullandığımız cam çeşitleri:füme, bronz, transparan, mavi ve yeşil cam olmak üzere 5 farklı camı sizlerin Cam Balkon uygulamalarında sizlerin tercihi üzerine kullanmaktayız.Tüm cam çeşitlerimiz 1. kalite olmaktadır. Evinize yeni bir işlev kazandırmak istiyorsunuz. Balkonda daha fazla kaliteli vakit geçirmek istiyorsunuz. Veyahut kullanmadığınız eşyaları koymak ama görüş alanınızı kaybetmemek istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Katlanır cam sistemleri imdadınıza tamda bu anda yetişiyor.Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile taksit, kredi kartı ile tek çekim ve nakit ödeme yer almaktadır.Teslimat Süresi en fazla 15 gündür.